IHVA200-A3D48V-BF
מק"ט מוצר של DigiKey
41-IHVA200-A3D48V-BF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHVA200-A3D48V-BF
תיאור
RELAY CONTACTOR SPST 200A 48V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) SPST-NO (DM) (1 Form X)‎ 200 A 48VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
יתד
יצרן
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
מתח מחייב-פעולה
36VDC
אריזה
תיבה
מתח מחייב-שחרור
4VDC
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
חומר מגע
סגסוגת כסף
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
65 ms
מתח סליל
48VDC
זמן שחרור
20 ms
צורת מגע
SPST-NO (DM) (1 Form X)‎
זרם סליל
104.3 mA
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
200 A
הספק סליל
5W
מתח מיתוג
‎1500VDC - מקס'
התנגדות סליל
460Ohm