JWD-171-25
מק"ט מוצר של DigiKey
PB691-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
JWD-171-25
תיאור
RELAY REED DPST 500MA 5V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי Reed DPST-NO (2 FormA) 5VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
מאפיינים
דיודה
סדרה
תצורת הסיומת
פין PC
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
3.8VDC
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח מחייב-שחרור
0.5VDC
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן פעולה
1.5 ms
מתח סליל
5VDC
זמן שחרור
0.5 ms
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
500 mA
חומר מגע
רותניום (Ru)
מתח מיתוג
‎100VDC - מקס'
התנגדות סליל
200 Ohms
זרם סליל
25 mA