KHAU-17A11-120
מק"ט מוצר של DigiKey
PB140-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KHAU-17A11-120
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 120VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
תצורת הסיומת
תקיע
יצרן
בידוד סליל
Class B
סדרה
מתח מחייב-פעולה
102VAC
אריזה
בתפזורת
זמן פעולה
13 ms
סטטוס החלק
פעיל
זמן שחרור
6 ms
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
מתח סליל
חומר מגע
כסף (Ag)
צורת מגע
4PDT (4 Form C)
סוכנות הרשאות
CSA, UR
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2.5 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
240VAC - נקוב
התנגדות סליל
3.9 kOhms
זרם סליל
11 mA