KRPA-11DY-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1449-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KRPA-11DY-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
זרם סליל
100 mA
יצרן
סוג סליל
ללא נעילה
סדרה
תצורת הסיומת
תקיע, 8 פינים (אוקטלי)
אריזה
מגש
בידוד סליל
Class B
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
מתח סליל
חומר מגע
כסף (Ag)
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
סוכנות הרשאות
CSA, UR
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
5 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
120 Ohms