KRPA-14AG-120
מק"ט מוצר של DigiKey
PB172-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KRPA-14AG-120
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 120VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
זרם סליל
17.5 mA
תצורת הסיומת
תקיע, 11 פינים (אוקטלי)
מתח מחייב-פעולה
102VAC
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 55°C
מתח סליל
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
צורת מגע
3PDT (3 Form C)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
2.25 kOhms