KRPA-14DG-110
מק"ט מוצר של DigiKey
PB673-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KRPA-14DG-110
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 110VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
זרם סליל
11.5 mA
מתח מחייב-פעולה
82.5VDC
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
מתח סליל
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
10 kOhms