KRPA-14DG-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB173-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KRPA-14DG-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
זרם סליל
100 mA
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
מתח סליל
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
120 Ohms