KRPA-14DN-24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB636-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KRPA-14DN-24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 24VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
יצרן
מאפיינים
מחוון עם אור
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
מתח סליל
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
472 Ohms
עומס - מיתוג מקסימלי
2400VA
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
51 mA