KUP-11D15-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB153-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUP-11D15-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CSA, UR
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
2400VA
התנגדות סליל
120 Ohms
זרם סליל
100 mA