KUP-14A45-120
מק"ט מוצר של DigiKey
PB162-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUP-14A45-120
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 120VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור, כפתור בדיקה
יצרן
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
102VAC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 45°C
צורת מגע
3PDT (3 Form C)
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CSA, UR
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
2400VA
התנגדות סליל
1.7 kOhms
זרם סליל
24 mA