KUP-14A55-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1471-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUP-14A55-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 12VAC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
מתח מחייב-פעולה
10.2VAC
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 45°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
18 Ohms
זרם סליל
230 mA