KUP-14D15-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB159-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUP-14D15-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
120 Ohms
זרם סליל
100 mA