KUP-14D35-24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB465-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUP-14D35-24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 24VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KUP-14D35-24 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
מתח מחייב-פעולה
18VDC
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
התנגדות סליל
472 Ohms
זרם סליל
51 mA