PRD-11DY0-24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB499-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRD-11DY0-24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
יצרן
בידוד סליל
Class B
סדרה
מתח מחייב-פעולה
18VDC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
40 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
20 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 80°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף (Ag)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
סוכנות הרשאות
CSA, UL
מתח מיתוג
VAC‏600‏, VDC‏125‏ - Nom‏
סוג ממסר
זרם סליל
84 mA
התנגדות סליל
288 Ohms