PT270220
מק"ט מוצר של DigiKey
PB2884-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PT270220
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 220V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 220VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
מאפיינים
מחוון מכני, לחצן ניסוי
יצרן
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.110‏ אינץ' (2.8‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
165VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
22VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
12 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏4800‏
סוג ממסר
זרם סליל
3.4 mA
התנגדות סליל
64.5 kOhms