PT370L24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1510-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PT370L24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 3PDT (3 Form C) 24VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PT370L24 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור, מחוון מכני, כפתור בדיקה
יצרן
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.110‏ אינץ' (2.8‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
3PDT (3 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
4000VA
סוג ממסר
זרם סליל
30.8 mA
התנגדות סליל
777 Ohms