PT570110
PT570110
TE Connectivity Relay Products | Digi-Key Daily
PT570110
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1516-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PT570110
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 110VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
מאפיינים
מחוון מכני, לחצן ניסוי
יצרן
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.110‏ אינץ' (2.8‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
82.5VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
11VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
4PDT (4 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
6 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏1440‏
סוג ממסר
זרם סליל
6.8 mA
התנגדות סליל
16.133 kOhms