RT314012F
RT314012F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RT314012F
מק"ט מוצר של DigiKey
PB958-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT314012F
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
8 ms
מתח סליל
זמן שחרור
6 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC‏, CSA‏, cURus‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏6400‏
סוג ממסר
זרם סליל
33.3 mA
התנגדות סליל
360 Ohms