RTX3-1AT-B012
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1765-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTX3-1AT-B012
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RTX3-1AT-B012 דגמים
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל יחיד
יצרן
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סוג ההרכבה
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO), טונגסטן (W)
מתח סליל
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
סוג ממסר
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
התנגדות סליל
220 Ohms
מתח מיתוג
‎250VAC - נקוב
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
54 mA