RTX3-1AT-B048
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1763-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTX3-1AT-B048
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 48VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל יחיד
מתח מחייב-פעולה
36VDC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
התנגדות סליל
3.5 kOhms
מתח מיתוג
‎250VAC - נקוב
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
13.5 mA