RTX3-1AT-C012
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1762-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTX3-1AT-C012
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל כפול
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
התנגדות סליל
150 Ohms
מתח מיתוג
‎250VAC - נקוב
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
79 mA