SR4D4005
מק"ט מוצר של DigiKey
PB998-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR4D4005
תיאור
RELAY SAFETY 4PST 8A 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי בטיחות (4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B 5VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR4D4005 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
מתח מחייב-פעולה
3.8VDC
סדרה
מתח מחייב-שחרור
0.5VDC
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם סליל
161 mA
מתח סליל
5VDC
הספק סליל
806mW
צורת מגע
(4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B
התנגדות סליל
31 Ohms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מספר מוצר בסיס
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'