SSR-480D125
מק"ט מוצר של DigiKey
PB707-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSR-480D125
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 49
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
125 A
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C