SSR3S-480D50
מק"ט מוצר של DigiKey
41-SSR3S-480D50-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSR3S-480D50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 48-480V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 480 V
סדרה
זרם עומס
50 A
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 100°C