SSR3T-480D25R
מק"ט מוצר של DigiKey
41-SSR3T-480D25R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSR3T-480D25R
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-480V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 480 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 100°C