SSRA-240D2
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1241-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRA-240D2
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 10VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
2 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פין PC
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C