SSRD-240D25
מק"ט מוצר של DigiKey
PB548-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRD-240D25
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 49
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) x 2 דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SSRD-240D25 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 15VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C