SSRD-240D40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Sensata-Crydom
קיים במלאי: 10
גיליון נתונים
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) x 2 דיסק הוקי ‏(Puck)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
SSRD-240D40
מק"ט מוצר של DigiKey
PB550-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRD-240D40
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SSRD-240D40 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 15VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
40 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C