SSRF-240D25
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1243-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRF-240D25
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SSRF-240D25 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
3 ~ 15VDC
יצרן
מתח - עומס
12 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פין PC
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C