SSRK-600A30
מק"ט מוצר של DigiKey
PB2754-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRK-600A30
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ממסר SSR עם צלעות קירור משולבות
קטגוריה
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
30 A
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C