SSRM-600D45
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1245-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRM-600D45
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-660V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ממסר SSR עם צלעות קירור משולבות
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
45 A
אריזה
בתפזורת
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C