SSRMP-240D25R
מק"ט מוצר של DigiKey
41-SSRMP-240D25R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRMP-240D25R
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
25 A
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C