SSRMP-480D16R
מק"ט מוצר של DigiKey
41-SSRMP-480D16R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRMP-480D16R
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 16A 48-480V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 480 V
סדרה
זרם עומס
16 A
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C