SSRT-240A25
מק"ט מוצר של DigiKey
PB552-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSRT-240A25
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 49
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
קטגוריה
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C