T77S1D10-05 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | PB367-ND |
יצרן | |
תיאור | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 5VDC סליל חור מעבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T77S1D10-05 דגמים |
קטגוריה | תצורת הסיומת פין PC |
יצרן | ערכי איטום אטום - במלואו |
סדרה | בידוד סליל Class F |
אריזה בתפזורת | מתח מחייב-פעולה 3.75VDC |
סטטוס החלק פעיל | מתח מחייב-שחרור 0.25VDC |
סוג ההרכבה | זמן פעולה 10 ms |
מתח סליל | זמן שחרור 4 ms |
צורת מגע SPST-NA (1 Form A) | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 85°C |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 10 A | חומר מגע תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO) |
מתח מיתוג 250VAC, 30VDC - מקס' | סוכנות הרשאות cURus, VDE |
עומס - מיתוג מקסימלי VA2500, W300 | סוג ממסר |
זרם סליל 90 mA | התנגדות סליל 55.6 Ohms |