T77S1D10-12
T77S1D10-12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T77S1D10-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB368-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T77S1D10-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T77S1D10-12 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
0.6VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
4 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2500‏, W‏300‏
סוג ממסר
זרם סליל
37.5 mA
התנגדות סליל
320 Ohms