T77V1D10-24
T77V1D10-24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T77V1D10-24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB445-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T77V1D10-24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
T77V1D10-24 דגמים
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
מתח מחייב-פעולה
18VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 30VDC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2500‏, W‏300‏
סוג ממסר
זרם סליל
18.8 mA
התנגדות סליל
1.28 kOhms