T92P7D22-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB486-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92P7D22-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 12VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
התנגדות סליל
86 Ohms
זרם סליל
140 mA