T92P7D24-24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1858-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92P7D24-24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 24VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
יצרן
בידוד סליל
Class F
סדרה
מתח מחייב-פעולה
18VDC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
15 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל תחמוצת אינדיום (AgSnOInO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
סוכנות הרשאות
CSA‏, TUV‏, UL‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏18000‏
התנגדות סליל
350 Ohms
זרם סליל
70.8 mA