T9ES5D14-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1821-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T9ES5D14-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
15 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל תחמוצת אינדיום (AgSnOInO)
מתח מיתוג
‎250VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
UR, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
5000VA
סוג ממסר
זרם סליל
83.3 mA
התנגדות סליל
144 Ohms