T9GS5L24-24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB2440-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T9GS5L24-24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC‏, חיבור מהיר, - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
22 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎480VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC, cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏9600‏
סוג ממסר
זרם סליל
37.5 mA
התנגדות סליל
640 Ohms