T9GV1L14-22
מק"ט מוצר של DigiKey
PB2367-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T9GV1L14-22
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 22V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 22VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
16.5VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
22 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎480VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC, cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏14400‏
סוג ממסר
זרם סליל
41 mA
התנגדות סליל
538 Ohms