VF7-11F12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB710-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VF7-11F12
תיאור
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרים לכלי-רכב SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
מתח מחייב-פעולה
7.2VDC
יצרן
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סדרה
זמן פעולה
7 ms
אריזה
בתפזורת
זמן שחרור
2 ms
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג סליל
ללא נעילה
תצורת הסיומת
פין PC
זרם סליל
167 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח סליל
12VDC
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
הספק סליל
1.6W
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
70 A
התנגדות סליל
90 Ohms
מתח מיתוג
‎14VDC - נקוב