XT374R24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1191-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XT374R24
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XT374R24 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
יצרן
תצורת הסיומת
תקיע
סדרה
מתח מחייב-פעולה
18VAC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
3.6VAC
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זמן פעולה
9 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
6 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏6400‏
התנגדות סליל
350 Ohms
זרם סליל
16.7 mA