XT424024
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1195-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XT424024
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
תצורת הסיומת
תקיע
יצרן
בידוד סליל
Class F
סדרה
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זמן פעולה
9 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
6 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3200‏
התנגדות סליל
1.44 kOhms
זרם סליל
16.7 mA