0024K0214-9 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 484-0024K0214-9-DS-ND |
יצרן | |
תיאור | CABLE TWINAXIAL 24AWG FEET |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | טווינקסיאלי כבל 24 AWG הזינו מספר הרגלים (Feet) בכמות להזמנה 100 Ohms |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה 100 Ohms |
יצרן TE Connectivity Raychem Cable Protection | אורך הזינו מספר הרגלים (Feet) בכמות להזמנה |
סדרה | צבע שרוול לבן |
אריזה Digi-Spool™, Continous Spool | חומר מוליך סגסוגת נחושת, מצופה כסף |
סטטוס החלק פעיל | חומר דיאלקטרי פוליאתילן (PE) |
סוג כבל טווינקסיאלי | קוטר דיאלקטרי 0.051 אינץ' (1.30 מ"מ) |
עובי חוט 24 AWG | חומר סיכוך נחושת, מצופה כסף |
שיזור המוליך 19 גידים / 36 AWG | כיסוי סיכוך 0.9 |