RN114-4-02-1M5
מק"ט מוצר של DigiKey
817-2110-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RN114-4-02-1M5
תיאור
CMC 1.5MH 4A 2LN TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 mH @ 10 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו חור מעבר 4A DCR ‎34mOhm‎ (טיפוסי)
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎34mOhm‎ (טיפוסי)
יצרן
TE Connectivity Schaffner
מתח נקוב - AC
300V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
אריזה
צינור
סוכנות הרשאות
ENEC, UR, VDE
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.886‏ אינץ' x‏ רוחב 0.846‏ אינץ' (22.50 מ"מ x‏ 21.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.531‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
השראות בתדר
1.5 mH @ 10 kHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פינים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
4A