KUP-11A55-24 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 965
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 136
גיליון נתונים
מוצר חדש
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KUP-11A55-24
מק"ט מוצר של DigiKey
1111-KUP-11A55-24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUP-11A55-24
תיאור
GENERAL PURPOSE RELAYS KUP-11A55
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VAC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
20.4VAC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 55°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CSA, UR
מתח מיתוג
‎240VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
2400VA
התנגדות סליל
85 Ohms
זרם סליל
84 mA