TPLH-3R0/4.0WR8X20
מק"ט מוצר של DigiKey
2085-TPLH-3R0/4.0WR8X20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPLH-3R0/4.0WR8X20
תיאור
CAP 4F 3.0V T/H
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 F (EDLC) סופר-קבלים 3 V רדיאלי, תיבה mOhm‏140‏ ב-kHz‏1‏ 1000 שעות ב-65°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-65°C
יצרן
Tecate Group
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
4 F
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C