AMC1200SDUBR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-28558-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-28558-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-28558-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMC1200SDUBR
תיאור
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בידוד מכשור 1 מעגלים חשמליים הפרשי 8‎-SOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AMC1200SDUBR דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
5.4mA
יצרן
זרם - יציאה / ערוץ
20 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - תחום (מינימום)
2.7 V
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מקסימום)
5.5 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
הפרשי
מארז‏ / תיבה
‎8-SMD, כנפי שחף
רוחב פס ‎-3db‎‏
100 kHz